Beiskolázás Kiemelt

Ideiglenes felvételi lista

Sportalkalmassági vizsga beosztása

Sport alkalmassági vizsga

8200 Veszprém, Tüzér u. 42.

Tel: 88/560-675, 423-645, Fax: 88/423-467

Igazgató: Sándor Mátyás

sandor.matyas@medgyaszay.sulinet.hu

Honlap: www.medgyaszay.sulinet.hu

Pályaválasztási felelős: Szikra Andrea

andi@medgyaszay.sulinet.hu

OM azonosító szám: 037206

Felnőttképzési intézményi nyilvántartási szám:
19-0201-04

A pályaválasztási rendezvények időpontjai:

2014. november 11. (kedd) 1400
2014. december 03. (szerda)* 1400
2015. január 08. (csütörtök) 1400

*Ezen a napon a délelőtti órákban szülői kísérettel lehetőséget biztosítunk a tanórák megtekintésére.

Induló képzési formák:

„Szenvedélyünk a győzelem”

„Szenvedélyünk a győzelem” – ez volt a 2015. április 1-én rendezett diáknapunk mottója. A tanítás nélküli nap játékról, osztályok közötti versenyről szólt idén is, de mégis új volt, hogy a szervezésben a diákok aktívabban részt vettek, hiszen a szenvedélyek prevenciója közös ügyünk. Iskolánkban fontosnak tartjuk a szabad idő hasznos eltöltését. Az egyesületekkel hétköznap is együttműködünk, de diáknapunkon mégis kipróbálhattak új dolgokat, sportokat és szabadidős tevékenységeket tanulóink.

Veszprém Középiskolás Liga

Sakkverseny

2015. március 26-án a harmadik sportágban - sakkverseny - vettünk részt, ahol ismét nagyon jól teljesítettek diákjaink. Lezajlott a kézilabda, asztalitenisz és március 26-án a sakkverseny. Mindhárom sportágban diákjaink az élmezőnyben végeztek, tehát első és második helyezettek lettek. Ezzel emelték az összesített pontszámukat. Legalább a harmadik helyet jó lenne megszerezni, de még hátravan az egyetem futás, továbbá több kulturális megmérettetés is.

TATU 2015

Szeretettel meghívjuk iskolánk minden kedves tanulóját és dolgozóját a Tavaszi Természettudományos Napok megnyitójára 2015. március 6-án 10.35-kor az iskola galériájára.

A rendezvényt megnyitja Sándor Mátyás igazgató úr.

Asztalitenisz sikersorozatok

2015. februárban és márciusban négy asztalitenisz versenynek adott helyet iskolánk, ahol a medgyaszays diákok sorozatban dobogós helyezéseket értek el.

Szeiberling leány csapatverseny:

I. Medgyaszay  (Balla Rita 10.C., és Paricska Georgina 12.D)

Szeiberling fiú csapatverseny :

II. Medgyaszay  (Farkas Péter 10.B., és Kovács Milán 9.C )

Megyei Középiskolás Diákolimpia leány egyéni:

Veszprém megyei úszó diákolimpia

A Veszprém megyei úszó diákolimpián iskolánkat két tanuló képviselte.

Oldalak

Feliratkozás Medgyaszay István Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium RSS csatornájára